ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
InSide (220)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
EuGeN (126)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 
Puma (113)
Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_lcapCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_voting_barCea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 I_vote_rcap 

 

 Cea mai lunga fraza !!!

In jos 
+6
CsS* tONnY*
CsS* Karina
InSide
EuGeN
CsS* gabyta
CsS* sHoBo
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
EuGeN
Membru Senior
Membru Senior



Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 07/04/2009
Varsta : 29
Localizare : R.Moldova

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 2:42 am

Ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de
Sus In jos
http://www.csxtreame.forumz.ro
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 6:35 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:44 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5
Sus In jos
CsS* Karina
Membru junior
Membru junior



Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:53 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani..
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:58 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece
Sus In jos
InSide
V.I.P
V.I.P
InSide


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 30
Localizare : CHISINAU

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 8:11 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era
Sus In jos
EuGeN
Membru Senior
Membru Senior



Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 07/04/2009
Varsta : 29
Localizare : R.Moldova

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 9:02 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa...
Sus In jos
http://www.csxtreame.forumz.ro
caramik
Membru junior
Membru junior
caramik


Numarul mesajelor : 77
Data de inscriere : 18/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 10:49 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca...


Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow


Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow


Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Sus In jos
CsS* @L3X
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 260
Data de inscriere : 01/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 5:50 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart
Sus In jos
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 5:51 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din...
Sus In jos
InSide
V.I.P
V.I.P
InSide


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 30
Localizare : CHISINAU

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 6:47 am

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza... Wink))
Sus In jos
CsS* @L3X
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 260
Data de inscriere : 01/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:49 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca.......
Sus In jos
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:53 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca a..
Sus In jos
CsS* @L3X
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 260
Data de inscriere : 01/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:56 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca a crezut.........
Sus In jos
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 7:57 pm

ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca a crezut ca..
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 9:18 pm

ri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca a crezut ca cineva..
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 2:11 am

Ieri nimeni nu a jucat cs deoarece era obosit dupa ce au facut un dus cu apa rece din fantana de dupa casa lui de acum 5 ani deoarece era sa faca infart din cauza ca a crezut ca cineva cunoscut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai lunga fraza !!!   Cea mai lunga fraza  !!! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cea mai lunga fraza !!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Diverse :: Funny Zone-
Mergi direct la: