ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
InSide (220)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
EuGeN (126)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 
Puma (113)
Anunt server pentru admini !!! I_vote_lcapAnunt server pentru admini !!! I_voting_barAnunt server pentru admini !!! I_vote_rcap 

 

 Anunt server pentru admini !!!

In jos 
+2
CsS* tONnY*
CsS* sHoBo
6 participanți
AutorMesaj
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 7:47 pm

Pentru a evita viitoarele certuri intre admini am facut urmatoarele reguli :

1. Nu vreau sa va mai certati intre voi !Pentru ca m-am saturat toata ziua sa aud ca ala sa certat cu ala si tot asa...
2.Este interzisa ca un admin sa dea slay,kick,Llama,ban, etc altui admin !!!!
3.Nu ma intereseaza cine incepe daca si celalalt continua amandoi vor suporta consecintele!
4.Daca va jigneste alt admin nu-i ziceti nimic faceti print,demo,etc si ma anuntati pe mine sau tonny si postati pe forum dovezile!!!!
Cine nu va respecta poate sa:


1. Sa se aleaga cu slot cateva zile depinde de ce a facut !!
2. Sa-i scad adminu permanent
3. Sa ramana fara !!




Aceste reguli sunt valabile pentru toti!!
Io mi-am facut datoria si v-am anuntat !! Ca sa stiti daca va treziti cu SLot sau fara admin !!
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 7:55 pm

in sfarsit cheers cheers chiar era nevoie de asta Very Happy
Sus In jos
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 8:04 pm

Ca sa fiu corect a fost ideea lu PtK !! Very Happy
tonny dc mai e cva editeaza u !! Smile Astept ca toti admini sa-si dea cu parerea !!

Apropo pana diseara sv va fi pe hosting sper Very Happy si cel mai tarziu maine !!
Sus In jos
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 8:35 pm

e uimitor...:X...buna idee...sper ca pot sa postez aici:)) lol!
Sus In jos
CsS* MaCu
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 07/04/2009

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 4:19 pm

O idee ffffff buna !! gg ptk Very Happy
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 9:37 pm

gg sHoBo:P..
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* bynno
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 11:44 pm

bun bun aveam nevoie de regulile astea
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 4:53 am

cateodata da Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anunt server pentru admini !!! Empty
MesajSubiect: Re: Anunt server pentru admini !!!   Anunt server pentru admini !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunt server pentru admini !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt pentru toti !!
» Anunt foarte imporant pentru toti !!
» ANUNT FOARTE FOARTE IMPORTANT !! PENTRU TOTI PLAYERII !!
» Top 5 admini !
» Anunturi de la admini !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Server :: Anunturi !!-
Mergi direct la: