ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
InSide (220)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
EuGeN (126)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 
Puma (113)
reclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_lcapreclamatie cpt. aaa legendarul I_voting_barreclamatie cpt. aaa legendarul I_vote_rcap 

 

 reclamatie cpt. aaa legendarul

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 8:34 pm

Nick :CsS* SpLaT
Pe cine reclamati ? :cpt. aaa legendarul
Motiv :in 1 rand a jucat cu cod sub numele de david si dupa aceea incepe sa ma minta ca cik nu era el...etc...si ca ia zis prietenului lui sa nu joace pe sv dar el a stat langa el cand juca...si vezi doamne nu a vazut pe ce sv juca ala?:-??==>minciuna:))...in al 2 rand am facut demo pe care se observa ca ii merge cateodata in reluare cateodata ii merge bn de unde rezulta ca atunci cand i merge reluare da hs si are tinta prin perete si cand nu Smile)e mai praf
Data : 4/15/2009


DOVADA....:X====>>>> http://www.netdrive.ws/166728.html

Coadele se observa la inceputul si la sfarsitul demoului cel mai bn....:X:)...
Sus In jos
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 8:57 pm

pana la mai multe dovezi o lasam asa !! + k ne face reclama !!!
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 9:02 pm

ideem cu shobo:P..
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 9:15 pm

mda...idem shobo !
Sus In jos
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 1:53 am

k...i understand...dar data viit sa nu mai joace cu coade;)...Razz:Xca nui frumos lol! nu de alta da isi pierde desteritatea
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 6:00 am

offf gabitza gabitza Smile) ai inebunit in spitalu` ala Smile)
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 5:29 am

adv Tonny:))...
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





reclamatie cpt. aaa legendarul Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cpt. aaa legendarul   reclamatie cpt. aaa legendarul Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie cpt. aaa legendarul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie @L3X X(!!!
» RECLAMATIE
» Reclamatie KooPer
» Reclamatie B3B3
» reclamatie vorobei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Server :: Reclamatii !-
Mergi direct la: