ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
InSide (220)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
EuGeN (126)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 
Puma (113)
Un gand ce poate aduce distractie I_vote_lcapUn gand ce poate aduce distractie I_voting_barUn gand ce poate aduce distractie I_vote_rcap 

 

 Un gand ce poate aduce distractie

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Dark
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
Dark


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 4:38 pm

Bun...ce ma gandeam eu ..Razz sa faceti anumite jocuri pe aces forum...

Cine face cel mai bun scor in meciul nush care sau cu cel mai bun banner toti playeri si toti cei care au cont pe forum sa seintreaca in niste jocuri cu propriile resurse pe care le are acasa...

Fan ficuri... Razz(povesti inspirate din viata reala intr-oduse in cea virtuala)si tot asa

iar adimi in caz de aceasta cerere ma rog nu ii pot spune cerere , idee e luata in considerare sa faca ceva pentru cel care castiga gen cadou Wink) admin pentru o zi sau nush gaditiva si voi eu zic ca ar fii fun...si asa vom atrage si discutiile pe forum mai mult Very Happy

Ce pot sa zic Take a look Razz si ganditiva
Sus In jos
http://genesys.forumotion.com
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:35 am

ar fi o idee:P..
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* bynno
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:39 am

Deci punetiva mintea la atac k sa propunem ceva concret
Sus In jos
Dark
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
Dark


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:46 am

Uite dau cateva exemple de concursuri

Best User ...care vi se pare voua inafara de moderatori si administratori cel mai bun user dupa forum
care e activ si va ajuta plm chesti de genu Razz

Fan art gen creati propii desene sau poze artistice case din bete de chibrit nush ceva facut de mana userului

Best Sig ...cea mai tare sembatura

Best Banner sa puna mana la munca sa faca banner pentru forum cel mai bun banne va fii ales pe voturi..cine primeste cele mai multe voturi castiga..si cateva sapt sau luni sta bannerul castigatorului
Best avatar cel mai tare avt...

Best joke cea mai tare gluma cs chesti de genu ..Nush am zis si eu...
Sus In jos
http://genesys.forumotion.com
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 7:05 am

Da buna ideea,hai sa vad vad ... :X
Sus In jos
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 2:03 am

nam imaginatie...eu ma ocup cu curatarea sv de buti,codati si limbaj urat;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un gand ce poate aduce distractie Empty
MesajSubiect: Re: Un gand ce poate aduce distractie   Un gand ce poate aduce distractie Icon_minitime

Sus In jos
 
Un gand ce poate aduce distractie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Diverse :: Pareri/Opinii-
Mergi direct la: