ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
Despre adminii serverului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
Despre adminii serverului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
Despre adminii serverului Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
Despre adminii serverului Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
Despre adminii serverului Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
Despre adminii serverului Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
Despre adminii serverului Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
InSide (220)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
EuGeN (126)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 
Puma (113)
Despre adminii serverului I_vote_lcapDespre adminii serverului I_voting_barDespre adminii serverului I_vote_rcap 

 

 Despre adminii serverului

In jos 
+4
CsS* tONnY*
CsS* DjToto
CsS* sHoBo
CsS* Fresh
8 participanți
AutorMesaj
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 6:07 pm

Salut.. Am intrat si eu azi pe srv vostru si chiar mi-a placut... unicul lucru care am observat este ca nu sunt deajuns admini... si cred ca ar trebui ca adminii sa inceapa sa faca treaba putin mai multa decat sa se joace ... Ar fi bine ca sa atraga atentie la ce scriu jucatorii referitor la codati.. pt ca unii parca nici nu ii baga in seama.. sau altii nici nu verifica pe suspecti daca au cod si ii dau ban direct.. eu inteleg ca poti da ban direct doar daca se vede clar ca are cod.. dar eu tot azi mai nu am primit ban fara poze nimic... asa ca cred ca ar fi bine ca adminii sa stea mai mult sa se uite pe jucatori si sa aiba grija de srv decat sa se joace in continuare si sa ignoreze plangerile celorlati..
Sus In jos
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 6:23 pm

da man usor de zis,mai greu de facut !! ...
Sus In jos
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 6:26 pm

Pai... daca adminii nu isi fac treaba.. scoate-ti adminul... si dati admin la aia care intradevar vor sa aiba grija de srv..
Primul pas cred ca ar fi ca sa nu dati admini la aia sub 15 ani.. pt ca aia mai putin au grija de srv si se joaca mai mult iar adminul mai mult le trebuie ca sa se dea tari in fata prietenilor..
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 7:16 pm

Corect Fresh;)..dar din pacate e greu sa gasesti admini dastia pe svr avem vreo 2 3 dastia cu mne inclus ma consider eu;)Razz..si cred ca si alti:P...dar in curand o sa facem curatenie pe svr...
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 7:50 pm

fresh mane de exemplu eu stau la spectator si un player tot ma bate la cad "tonny X COD COD COD" normal ca ala ma vede ca stau spect si isi scoate codurile , eu cel putin niciodata n`am dat ban pe nedrept , sincer sa fiu am dat ban si fara poze dar pe cauze speciale cum ar fi : speed , aim , wall , injurat adminii etc. chestii la care nu mai trebuie sa stai pe ganduri Razz
Sus In jos
CsS* sHoBo
Administrator
Administrator
CsS* sHoBo


Numarul mesajelor : 547
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 8:24 pm

Si inca ceva e greu sa gasesti admini care:

1: Sa aiba grija de sv tot timpu
2: Sa fie cat mai mult timo pe sv si pe forum
3:Sa dea si $ ... !!
Asa ca daca gasesti adui in coa si zimi de la ce piata ti i-ai cumparat sa-mi iau si io k poate e oferta de paste akm Very Happy !!
Sus In jos
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 8:28 pm

M-am uitat si eu la preturile voastre pt adimi... par cam putin mari Wink) poate daca de scazut pretul si pus mai multi admini (chestie de marketing Razz ) nu veti fi in pierdere.. doar veti avea ami multi admini.. faceti reclama pe srv.. de exemplu: reducere De paste pt admine Very Happy -10% -20%.. incercati sa aplicati niste chestii din astea...
Sus In jos
CsS* bynno
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 9:39 pm

interesant ce spui u acolo fresh
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 9:49 pm

fresh mane dar e o chestie aici o chichitza sa spunem Very Happy de exemplu dai 4 euro pe luna si daca noi vedem ca te tii de treaba iti marim adminu fara sa dai in + dar daca vine unu si vrea direct semi - god normal ca ii cerem 10 euro lunar Razz si nu mai avem c sa`i marim Smile)
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 10:54 pm

mie mi se pare ff corect gg fresh:P
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 12:17 am

Dar eu nu va zic sa scoateti niste reguli sau chestii pe care le faceati pana acum.. asa cum ai zis t uca daca se tine de treaba il maresti fara ca sa dea in + ... eu zic ca sa atrageti asupra la server mai mult luma.. mai multi admini.. Faceti niste concursuri, promotii etc.. Chestii de marketing.. ca daca v-ati tot apucat sa aveti un server serios mergeti si la niste chestii din astea.. Daca duceti lipsa de admini buni ganditi-va cum sa faceti ca sa creasca cererea pt admin sau slot... Lumea nu s-a construit intr-o zi.. asa ca cu incetul, cu diferite smecherii din astea totul va incepe sa mearga bine...
Sus In jos
EuGeN
Membru Senior
Membru Senior



Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 07/04/2009
Varsta : 29
Localizare : R.Moldova

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 12:42 am

da fresh esti cun de economist sau mai stiu bussinesman.o sati mearga treburiel tare bine:)
Sus In jos
http://www.csxtreame.forumz.ro
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 2:06 am

eu incerc doar sa ajut serverul... si intr-un razboi toate armele sunt folositoare... Wink sa stii Wink

(Off topic): Eugen esti din Chisinau??
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:42 am

moama fresh scri de zici ca esti la sch mie si lene sa citesc:)))))))))=))))))...
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 3:43 am

scriu asa ca sa ma intelegeti mai bine.. mai detaliat Razz idei concrete Razz
Sus In jos
CsS* gabyta
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 518
Data de inscriere : 04/04/2009

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 2:04 am

corect...lol se vede ca am lipsit 1 sapt aproape;))...acum am revenit COdati Si Vulgari Feritiva ca am sosit:)) lol! lol!
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 3:36 am

itaa si la bagytza:))))
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
GoLaNu
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
GoLaNu


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 24/04/2009

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 4:42 pm

imi place cum gandeste baiatu asta
bv Fresh afro
Sus In jos
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 4:43 pm

Nu sunt baiat.. sunt fata flower
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 5:34 am

esti fatA;Wink..si de unde esti;Wink...
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* Fresh
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO
CsS* Fresh


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Chisinau

Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 2:37 pm

la profil totul scrie Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre adminii serverului Empty
MesajSubiect: Re: Despre adminii serverului   Despre adminii serverului Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre adminii serverului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre EMO
» Ce inseamna RUsh !!! + Poze !!!
» Bancuri cu Si despre Counter-Strike
» Totzi playerii shi totzi adminii sunt rugatzi sa`si lase id aici pentru a`i putea contacta !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Diverse :: Pareri/Opinii-
Mergi direct la: