ColentinaCS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe forumu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» ManiacX Community - www.mnx.ro
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 5:57 pm Scris de kobr4

» Salutaree !
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:57 am Scris de droops

» Cu respect .
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 5:51 am Scris de Bamse

» cerere ban (batman)
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» cerere ban!!
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 4:39 am Scris de aLeX[x]X 20CM

» Pt ofticati....
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 5:08 am Scris de Jo[!]nT

» aaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:35 am Scris de CsS* @L3X

» Cerere Unban / GiKu-ShaN
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 1:43 am Scris de GiKu-ShaN

» Problema cu slotul
Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 5:24 pm Scris de GoLaNu

MaSs SeRvEr
Ajutati-ne sa marim comunitatea CsS* trimitand mesajul de mai jos prin intermediul Y/M!!!!!
Parteneri
Top postatori
CsS* tONnY* (568)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
CsS* sHoBo (547)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
CsS* gabyta (518)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
CsS* DjToto (483)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
CsS* @L3X (260)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
InSide (220)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
CsS* bynno (177)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
EuGeN (126)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
MiCuTzUl (122)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 
Puma (113)
Ban fara poze... bun asa... I_vote_lcapBan fara poze... bun asa... I_voting_barBan fara poze... bun asa... I_vote_rcap 

 

 Ban fara poze... bun asa...

In jos 
+2
CsS* tONnY*
Jo[!]nT
6 participanți
AutorMesaj
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 4:00 am

Ma baieti deci sa fim seriosi... acum am luat ban fara poza pt ca "cica as avea cod" ... Fratii mei, aduceti ma dovezi, faceti poze, demo-uri ceva... cum naiba sa dati ban asa aiurea...?
Deci :
- in primul rand nu mi sa facut poze ci mi s-a dat ban ca asa ziceau multi
- iar in al doilea rand am steam asa ca codul = 0 ...

P.S. : Sper sa-mi scoateti si mie banul care a fost dat aiurea...

Nick : Jo[!]nT.mzQ^<3 Trance
Ip : 79.117.119.57
Sus In jos
CsS* tONnY*
Administrator
Administrator
CsS* tONnY*


Numarul mesajelor : 568
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 5:37 pm

omuleeee yo tzi`am dat ban Wink eram pe server erai la intrare in catacombe d2 spre B ai dat 2 hs prin perete shi tzinta itzi sarea dupa un cap pe altu ai consumat din incarcatoru ala cel putzin 10 gloantze nu ai luat ban k zicea lumea ai luat ban pentru k te`am vazut cu aimu shi nu mai avea rost sa itzi fac poze Wink asa k bft ! gasestetzi alt sv Smile nimeni nu itzi va mai scoate banu ! shi + de asta mai ai shi nesimtzirea sa faci cerere k ai luat ban shi k vrei sa tzi`l scoata

PS : nu suntem niste copii de 5 ani care sa`i faci u cum vrei Wink avem experientza cs cel putzin 6 ani de pers asa k bft in cautarea noului sv de cs !
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 7:08 pm

Mda... ba baiatule da tu crezi ca eu am 2 ani de cs... Neutral... las-o dreq de treaba... joc de aproximativ 8-9 ani... (putin imi pasa daca ma credeti sau nu)... Daca eu joc suspect sa-i vedeti pe cei din clan ce fel dau baietii... (app... toti cu steam)
TU NU INTELEGI CA JOC DE PE STEAM, CE DREQ... VREI SA ITI DESENEZ SA INTELEGI? Atunci i-am omorat pe aia la sunet, asta nu ai observat. Si nu e prima data cand am avut momente de genul asta pe serverul vostru, de ma facea juma de server codat... dar nici unul nu m-a intrebat : "Ba ai steam?". Oricum pacat ca ii faceti imagine proasta serverului prin cum actionati...
Sus In jos
InSide
V.I.P
V.I.P
InSide


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 30
Localizare : CHISINAU

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:00 pm

Ba ce coduri ai care merg pe steam?
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:05 pm

Adica tu acum ma iei la misto ?! Deci stii prea bine ca nu merg codurile pe Steam si ma iei pe mine cu intrebarea asta mah ?
Nu te baga cu japca in seama si stai in banca ta...JET...
Sus In jos
InSide
V.I.P
V.I.P
InSide


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 30
Localizare : CHISINAU

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:07 pm

Inseamna ca esti but sint multe coduri care merg pe steam

Fighter Fx 7.2
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:10 pm

Is but aaa? Drace du-te si plimba ursu...
Adica sunt but ca nu am incercat coduri pt Steam nu? Ca sa fiu bun trebuia sa stiu ca exista si mai precis trebuia sa stiu denumirea lor...?
Pai bah acum tu dai de inteles ca folosesti codul asta la steam... daca ai...
Ti-am zis stai in banca ta si nu mai posta aiurea de dragul de a posta...
Sus In jos
InSide
V.I.P
V.I.P
InSide


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 30
Localizare : CHISINAU

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:13 pm

Dar cred k numai are rost sa postez eu...ca tia vazt tonny aimul bFt

poi da esti but nici nu stii dak sint coduri care merg pe steam..sa te uiti pe unu cu speed si tu ai sa zici ca are steam =))
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:18 pm

Bai ma lasati cu aim-ul vostru... ? Cand a vazut ca am omorat vreo 4 la rand toti au sarit ca am cod si tonny asta ca sa satisfaca multimea a dat ban pretinzand ca am aim, fii serios ma. BHA mie putin imi pasa daca raman cu banu` sau nu, ca oricum am vazut ca toti ma atacati fara dovezi. Eu de ieri pana azi am postat pe forum doar sa va conving ca am jucat curat atata tot, daca vreti sa ma credeti, de bine, daca nu asta e, nu se sfarseste lumea acum... Sayonara


Ultima editare efectuata de catre Jo[!]nT in Mier Apr 29, 2009 9:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:20 pm

InSide a scris:
Dar cred k numai are rost sa postez eu...ca tia vazt tonny aimul bFt

poi da esti but nici nu stii dak sint coduri care merg pe steam..sa te uiti pe unu cu speed si tu ai sa zici ca are steam =))
Bha ti-am mai zis... Tu du-te si plimba ursu` cu codurile tale pe steam cu tot... Nu-mi scrie mie teoria chibritului...
Sus In jos
CsS* DjToto
Administrator
Administrator
CsS* DjToto


Numarul mesajelor : 483
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 1:03 am

mda:|Neutral
Sus In jos
https://colentinacs.forumgratuit.ro
CsS* bynno
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 4:21 am

joint da frustrat mai esti frate
Sus In jos
Jo[!]nT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 4:25 am

...
Sus In jos
3SCoRT
Jucator ColentinaCS.RO
Jucator ColentinaCS.RO



Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 29/04/2009

Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 11:40 pm

vezi sa nu faci riduri da ca te ambalezi asa.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ban fara poze... bun asa... Empty
MesajSubiect: Re: Ban fara poze... bun asa...   Ban fara poze... bun asa... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ban fara poze... bun asa...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce inseamna RUsh !!! + Poze !!!
» Vand Steam
» Intrebari fara raspuns...
» Cine nu va da $ pana pe data de 10 a fiecarei luni vor ramane fara admin !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS.RO :: Server :: Cerere ban/unban !-
Mergi direct la: